نتایج جستجو برای عبارت :

معضل در لیگ ۳فوتبال کشور

لیگ ۳ فوتبال کشور. 
داستانی که متاسفانه حضور بعضی تیم ها و مسب اینکه استان خراسان رضوی انگشت نمای خاص و عام و غیربومی ها شده و از جمله چالش هاییست که تنها از عدم تدبیر و باز هم داستان همیشگی منیت ها در میان است ...!!! زیرا افرادی هستند که بدون هیچگونه پیش بینی و هیچ نوع  امکانات مالی پا به میدان می گذراند . و بلافاصله پس از یک فصل حضور بدون استثناء سقوطشان مسجل میشود ...!!!
حال اینکه بعضی از مدیران حمایت مالی نمی شوند و بخت و اقبال با آنها یار نیست ،
لیگ ۳ فوتبال کشور. 
داستانی که متاسفانه حضور بعضی تیم ها و مسب اینکه استان خراسان رضوی انگشت نمای خاص و عام و غیربومی ها شده و از جمله چالش هاییست که تنها از عدم تدبیر و باز هم داستان همیشگی منیت ها در میان است ...!!! زیرا افرادی هستند که بدون هیچگونه پیش بینی و هیچ نوع  امکانات مالی پا به میدان می گذراند . و بلافاصله پس از یک فصل حضور بدون استثناء سقوطشان مسجل میشود ...!!!
حال اینکه بعضی از مدیران حمایت مالی نمی شوند و بخت و اقبال با آنها یار نیست ،
فرمانده سپاه شاهین‌شهر و میمه گفت: با گشت‌های محله محور بسیج معضل سگ گردانی و قلیان در این شهر را کنترل کردیم.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، سرهنگ مسعود جهانگیری روز گذشته یکشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ در نشست خبری خود با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت: به مناسبت هم‌زمان شدن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی نواختن زنگ مدارس، خاطره گویی با هدف آشنا شدن نسل جدید با رشادت‌ها و جان فشانی های رزمندگان، صبحگاه مشترک با حضور بسیجیان پایگا
سلام دوستان عزیز
من 22 سالمه و دارم کارشناسیم رو تموم میکنم و ان شاء الله از مهر دانشجوی ارشدم. من از 14 سالگی چادر پوشیدم یعنی از سالی که وارد دبیرستان شدم. همیشه هم باهاش اوکی بودم و دوستش داشتم و هیچ وقت احساس نکردم که داره اذیتم میکنه. 
اما یکی دو سالیه که این چادر برای من شده معضل! معضل بزرگ، بذارید براتون یه کم توضیح بدم که چرا؟
من چادری هستم اوکی، نماز و روزه هم اوکی. ولی من اصلا تعصبی نیستم. تقریبا با تمام دخترهای چادری اطرافم فرق دارم. دو
رییس مرکز تحقیقات سالمندی با تاکید بر اهمیت مساله و چالش سالمندی در کشور، به مهمترین و شایعترین علل سقوط در سالمند و راه‌های پیشگیری از وقوع آن اشاره کرد.
دکتر احمد دلبری در دومین نشست تخصصی سلامت سالمندی با موضوع "سقوط در سالمندان، پیامدها و راهکارها" که از سوی معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه سالمندان در کشور ما حال خوبی ندارند و باید برای روبرو شدن با این معضل در آینده و رفاه حال و افزایش ک
برای این که رقص گوگل را متوجه شوید به مثالی که در ادامه زده می شود توجه کنید : از زمانی که بچه بودیم، بحث حذف شدن کنکور داغ بود، تا همین امروز که هنوز هم هر سال کنکوری داریم و کنکور می‌دهیم.

من همیشه به یک معضل بزرگ فکر می‌کردم، وقتی قرار است با معدل وارد دانشگاه شویم، اگر ۵۰۰ هزار نفر معدل‌شان ۱۹ باشد، کدام‌شان قرار است دانشگاه بروند؟
وقتی با رقص گوگل آشنا شدم، متوجه شدم گوگل به شکلی خلاقانه با این معضل دست و پنجه نرم می‌کند. به هر حال اگر
خب امروز یه حرکت زدم :))
اینطور که نباید منفعلانه عمل کنم و به حواشی فکر کنم
الان معضل اصلیم گوشی که ندارم
یعنی پولم نمیرسه یکی جدید بخرم
عصابو خورد نموده شدید
بعدش اینکه قسط کلاس زبانمم هست
کلاس زبانی که هنوز نرفتم قسط داره!!!!!
..........
دارم سعی میکنم خودم خودمو آروم کنم....کار سختیه ولی باید بشه
غلبه بر کروناهراسی دشوارتر از مقابله با کرونا
این روز‌ها که شیوع ویروس «کرونا» در بخش بزرگی از دنیا و از جمله کشور ما اذهان عمومی را متوجه خود کرده است، بار دیگر معضل دیرینه آشفتگی رسانه‌ای و خبری مقابله با بحران ناشی از این بیماری را با دشواری‌های جدی مواجه ساخته است. انتشار اخبار دروغ و بزرگنمایی از تلفات و پیامد‌های آن، القای یأس و مقابله با امیدآفرینی، تلاش برای بی اعتبارسازی اخبار و اطلاعات رسمی، دروغ‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی بخ
از ته قلبم دعا میکنم و امیدوارم که فردا این معضل قطعی اینترنت حل شده باشه.نه به خاطر خودم،راستش برای من چندان مشکلی ایجاد نکرده و مساله ای جدی نیست.بلکه به خاطر آدمهای سخت کوش و تلاشگری مثل آی دا و هزاران نفر دیگه مثل اون که نیاز مبرم و شدیدی به اینترنت دارن و این قطعی اینترنت داره زحماتشون رو به باد میده...
#پیگیری_مطالبات_مردمی
✅ وجود معضل سرعتگیر های خطرناک و غوغای آسفالت تکه تکه و نامناسب معابر اصلی  و فرعی شهر فرادنبه

با ما در ارتباط باشید.
09397790976 
#شیرانی.
انعکاس اخبارسطح شهر و پیگیری مشکلات از طریق رسانه ملی جهانبین
...
#فرهنگ_نیوز_فرادنبه
تنها زیستی یا همان مجردی زندگی کردن یکی از پدیده هایی است که این روزها در جامعه ما بیشتر به چشم می خورد و رو به رشد است. به گفته کارشناسان درست است که بنا بر وجود مشکلات و بحران های جامعه افراد حق دارند که این نوع زندگی را انتخاب کنند اما باید این نکته را هم فراموش نکنند که تنها زندگی کردن مشکلات و عوارض خاص خودش را نیز به دنبال دارد. یک مدرس حوزه علوم اجتماعی معتقد است که امروز تنهایی در جامعه ما به یک معضل تبدیل شده است و عامل اقتصادی در گرایش
چند روز قبل ترامپ در واکنش به بحران کرونا در آمریکا و معضل کمبود امکانات برای انجام تستهای آزمایشگاهی جملاتی گفت که واکنش اصحاب رسانه و شبکه‌های اجتماعی آن کشور را برانگیخت وی بیان کرد:
"دولت اوباما تصمیمی در خصوص تستهای آزمایشگاهی گرفته بود که برای آنچه ما در حال انجامش هستیم مضر بود.
بنابراین چند روز قبل ضمن لغو آن تصمیم روشی را جایگزین کردیم تا تستها به شکلی دقیق‌تر و سریعتر انجام پذیرند."
در خلال اپیدمی کرونا در کشور، هفته پیش فرمانده
نزدیک به چهل دقیقه دنبال جای پارک گشتم و آخر در فاصله هزار و صد متری دفتر پارک کردم. نمی‌دونم تقصیر منه با ماشین میام سرکار، تقصیر بقیه‌ست که ماشین‌شون رو بد پارک می‌کنن، تقصیر شهرداری‌ه که پارکینگ نمی‌سازه یا تقصیر دولت که حمل و نقل عمومی رو سامان نمیده
نمی گویم تمام مردها در هر لحظه به انتظار خنده ی شما نشسته اند تا شما بخندی و اونا سوء استفاده کنند، نخیر اما در هر حال عده ای هستند و باید شما احتیاط نمایید.
نظر بنده:
اول:
اگر در یک جا مردی نامحرم حضور داشت از شوخی بپرهیزید، چون همانطور که گفتم ممکنه خنده ی شما نوعی لذت و وسوسه ایجاد کنه. همین لذت سبب دو معضل میشه.
معضل اول اینه اطرافیانت ممکنه خیال و فکر می کنند که شما به خاطر حضور اون مرد شوخی میکنی و می خندی تا غیر مستقیم بهش نخ بدید. 
خانم های
گونه با بدحجابی مقابله کنیم؟!
(بسم الله الرحمن الرحیم)

این روزها در بسیاری از کلانشهرهای ما مسئله بدحجابی به یک معضل جدی تبدیل شده است. بدحجابی گرچه خود یک ناهنجاری اجتماعی است اما به اعتقاد کارشناسان می تواند نقطه آغازین بسیاری دیگر از آسیب های جدی اجتماعی باشد.
 یکی از پیامد‌های اساسی بدحجابی در منظر عمومی از بین رفتن عفت عمومی در سطح اجتماع است. در واقع با کاسته شدن از وضعیت مطلوب حجاب در کشور آمار بی بند و باری‌ها و فساد اخلاقی به شدت
امام علی علیه السلام :
 یا أهلَ العِراقِ ، نُبِّئتُ أنَّ نِساءَکُم یُدافِعنَ الرِّجالَ فِی الطَّریقِ ، أما تَستَحیونَ ؟ !
▫️«اى مردم عراق ! خبردار شده ام که زنان شما در گذرگاه ها ، با مردان ، تنه به تنه مى خورند . آیا شرم نمى کنید ؟!»
نکات:
۱. طبق این روایت برخی از زنان در زمان امیر المؤمنین علیه السلام، اختلاط با مردان داشتند و این اتفاق به عنوان مشکل اجتماعی مطرح بوده است.
۲. تهییج غیرت مردان توسط حضرت در یک سخنرانی عمومی ، نشان از نقش مثبت مر
زهره حسنی سعدی،  براساس
آمارها در سال‌های اخیر میزان تجرد قطعی در کشور افزایش یافته‌است. این
پدیده به دلیل داشتن آثار سوء فردی و اجتماعی باید در سیاست‌گذاری‌ها مورد
توجه قرار بگیرد. سیاست و قانون‌گذاری‌ در راستای افزایش سن ازدواج
می‌تواند به این مسئله دامن بزند.

ازدواج در کشور و جامعه ایران از مهم‌ترین مسائل جوانان محسوب می‌شود.
از آنجا که این امر به نیازهای اساسی انسان پاسخ می‌دهد، به همین دلیل
افراد باید در زمان مناسب و به هن

قیمت نجومی چادر مشکی در بازار/قواره ای ۲ میلیون تومان!
گرانی چادر مشکی، معضل خانم‌های ایرانی شده است.مصرف کل کشور ۶۰ میلیون متر است که تنها ۱۰ میلیون آن در کشور تولید می‌شود.چادرهای ژاپنی پرطرفدارترین و باکیفیت‌ترین محصولات بازار محسوب می‌شوند. قیمت چادر مشکی ساده کره‌ای نیز با افزایش پنج برابری به بیش از ۵۰۰ هزار تومان رسیده‌ است./باشگاه خبرنگاران #اقتصادی 

پ ن: دو تا کالا در شکل گیری انقلاب و فرهنگ سازی دینی نقش داشتن یکی کاغذ و یک
چرا این وضعیت اسفبار در مشاغل و اوضاع کسب و کار اتفاق افتاده ؟ واقعا مقصر کیست و آیا راهکاری موجود است؟

بعنوان کسی که سالها در حال کار هستم تا بحال وضعیتی به این بدی را تجربه نکرده بودم . هر روز یک شرکت و یا کارخانه در حالت تعطیل و یا نیمه تعطیلی قرار می گیرد. بسیاری از افراد با تجربه هر روز در شرایط بدتر شغلی قرار می گیرند. افراد تازه کار هم که شرایط بهتری را ندارند.
جدیدا با یکسری از فارغ التحصیلان صحبت می کردم و صرفا نا امیدی را در صحبت هایشا
هرچند قاره اروپا به در ظاهر  مشکل کم‌‎آبی ندارد، اما به دلیل گسترش فراوان صنایع و افزایش جمعیت، این قاره با معضل زیست‌محیطی آلودگی آب مواجه است. به‌طوری‌که طبق آخرین تحقیقات، آب آشامیدنی در اروپا دارای دز خطرناک کلر است و همچنین بوی نامناسب و ظاهر غیر شفاف دارد.
آلوده‌ترین منبع آب شیرین اروپا رودخانه راین است که از سوئیس سرچشمه می‌گیرد و با عبور از کشورهای فرانسه، آلمان و هلند به دریای شمال می‌ریزد. منابع آلودگی این رودخانه از فاضلاب
نقش مهم آگاهی در جنبش هیپ هاپ
در دنیای امروزه و مشکلاتی که درون آن بوجود می آید یکی از اصلی ترین راه های حل این مشکلات فقط #آگاهی میباشد ؛ بر فرض مثال : فردی در راه خود در حال قدم زدن میباشد و ناگهان با دست هایش به گیاهان اطراف ضرر میرساند ، این حرکت کاملا بر اثر نا آگاهی آن فرد رُخ میدهد زیر را آن کار برای او یک امری ساده است اما اگر به این رخداد نگاهی عمیق داشته باشیم به این مسئله پِی خواهیم برد که این کار دارای چه تاثیرات منفی بر طبیعت میباشد. ا
هرچی داشته باشیم و هرچی که میلم بکشه و بتونم بخورم، غنیمته! حالا غذای رستورانِ دانشگاه باشه یا پفک یا غذای مامان پز...
ولی عذاب وجدان داره میکشتم...! همش تو ذهنم رژیم های بارداری و توصیه های غذایی طب سنتی و جدید و اسلامی میاد... :(
خدایا قول میدم خوب بشم از ماه ۴... اون موقع که بتونم درست غذا بپزم و بخورم... میشه الان مسامحتا تاثیر نداشته باشه...؟ :(
پروژکتور مستند روی معضل بومی
مدت‌هاست که همه عادت کرده‌ایم که آثار مستند به چند موضوع ساده محدود باشند. در چنین اوضاع و احوالی که بخش عمده تولیدات مستند ایران را آثاری با محوریت بیوگرافی شخصیت‌های سیاسی، موضوعات ملتهب اجتماعی و نقدهای سیاسی عمدتا کارشناسی نشده تشکیل می‌دهند، سالی چند مستند متفاوت و خاص می‌تواند نور امیدی در سینمای مستند ایران به وجود بیاورد.
ادامه مطلب
چرا عده‌ای با خوردن "آب" هم چاق می‌شوند + راهکارهای لاغریچرا عده‌ای اصلاً چاق نمی‌شوند و عده‌ای هم به‌قول خودشان با خوردن آب چاق می‌شوند؟ بهترین راه‌ لاغرشدن بدون بازگشت، خارج‌کردن رطوبت از بدن و در نتیجه تحصیل سلامتی است.
در دنیای امروز، کاهش وزن و درمان چاقی برای بسیاری به یک معضل تبدیل شده است؛ بسیاری از بیماری‌ها رابطه مستقیم با ازدیاد وزن دارند که از جمله می‌توان به کبد چرب، دیابت، فشار خون، درد مفاصل، تنگی نفس، برخی از مشکلات گ
طبق آمار اداره احصائیه مرکزی در سال 1397 در حدود 387 هزار دانشجو در 169 واحد دانشگاهی و مؤسسات تحصیلات عالی دولتی و خصوصی در 685 دانشکده/پوهنحی مشغول به تحصیل بودند و از طرف دیگر در همان سال مجموع بست‌های خدمات ملکی (بدون نیروهای امنیتی و نظامی) 405 هزار و 604 بست بوده است...
ادامه مطلب
از جمله سفارشات خاص برای برون رفت از مشکلات کنونی بخصوص معضل جهانی (کرونا ویروس) توسل به ائمه علیهم السلام و تضرع به بارگاه الهی است. لذا اساتید به خواندن دعای الهی عظم البلاء بعد از نماز های واجب، خواندن دعای سریع الاجابه و خواندن نماز جعفر طیار سفارش نموده اند.
نکته دیگری که که در هنگام دعا رعایت آن خالی از لطف نیست و سبب استجابت دعا می شود اینکه ضمن دعا سلامتی حضرت حجت و شیعیان خاص نیت شود قطعا چنین توجهی آثار زیادی در خود داعی دارد.
جدیدترین کشور جهان کدام است ؟این گونه نیست که تعداد کشور های جهان دائما در حال افزایش باشد ، همچنین اگر یک نهاد سرزمینی، خود را به عنوان یک کشور مستقل اعلام کند ، کشور های دنیا به آن به چشم یک کشور جدید نگاه نمی ‎کنند. چنانچه در بخش سرگرمی و گوناگون نمناک می خوانید جدید ترین کشور شناخته شده بین الملی در جهان ، کشور افریقایی سودان جنوبی است که در تاریخ 9 ژوئیه 2011 استقلال خود را اعلام کرد و بعد ها به عنوان عضو جدید سازمان ملل شناخته شد.

ادامه مط
یکی از عادت های نهادینه شده در وجودم که این روزها متوجه اش شدم، رویاپردازی هست!
قبلا هم میدونستم آدمِ رویایی هستم و اگر به موضوعی فکر کنم، به طور نان استاپ تمامِ احتمالاتِ ممکن رو تصور میکنم!
این روزها دست رویابافم رو کوتاه کردم از ذهنم!سعی میکنم بیشتر در حال و واقعیت زندگی کنم تا در رویا!
کمی سخت هست راه رفتن روی زمینِ سفت بجای راه رفتن روی ابرها، رخ به رخ مواجهه شدن با واقعیت بجای همزیستی مسالمت آمیز با رویا، اما فکر میکنم یکی از ویژگی های م
تامین نیرو چیست و چه کاربردی برای مدیران املاک دارد؟
با توجه به شرایط فعلی بازار املاک یکی از بزرگترین معضل ها و مشکلات پیش روی مدیران املاک مبحث تامین نیروی کار (مشاور) می باشد که گروه آموزش املاک با تدبیر و مهارت خود مشاورین خبره و آموزش دیده را در طی قرار دادهای فی مابین به دفاتر املاک معرفی می کند و در این راستا جهت حفظ منابع انسانی و منافع کارفرما (مدیر املاک) قراردادهایی را بین مشاوران و مدیران منعقد می گرداند
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ا
از جمله سفارشات خاص برای برون رفت از مشکلات کنونی بخصوص معضل جهانی (کرونا ویروس) توسل به ائمه علیهم السلام و تضرع به بارگاه الهی است. لذا اساتید به خواندن دعای الهی عظم البلاء بعد از نماز های واجب، خواندن دعای سریع الاجابه و خواندن نماز جعفر طیار سفارش نموده اند.
نکته دیگری که که در هنگام دعا رعایت آن خالی از لطف نیست و سبب استجابت دعا می شود اینکه ضمن دعا سلامتی حضرت حجت و شیعیان خاص نیت شود قطعا چنین توجهی آثار زیادی در خود داعی دارد.
کرونا و
یارا دیروز حاضر نمی شد تنها از روی فواره های حوض آب و آتش رد شود. اصرار داشت که یکی همراهش برود، وگرنه بچه ها زیر دست و پایشان او را له می کنند. عمه می گفت اگر ترس از ملامت مردم نبود، همراهش می رفتم.
فکر کنید، چندبار این «مردم» و «ملامت» شان ما و دلخوشی هایمان را سرکوب کردند. زنیکه ی فلان، مرتیکه ی فلان. با آن قد و قواره. با این سن و سال. خجالت نمی کشد.

شده تا حالا خجالت نکشید از قد و قواره و سن و سال و هیکلتان و دست به کاری علی رغم خوشامدِ مردم بزنی
این روز ها دانلود بازی و نرم افزار اندروید تبدیل به معضل بزرگی برای کاربران موبایل شده است و با افزایش سایت های کلاه بردار ، این مشکل بیش از پیش قابل رویت میباشد و کاربران برای پیدا کردن یک منبع قابل اطمینان برای دریافت اپلیکشن های خود ، باید شاخص های فراوانی را مورد بررسی قرار دهند
ادامه مطلب
وقتی بچه‌تر بودیم به ما میگفتند آینده‌سازان! هنوز هم به بچه‌هایمان میگویند احتمالا. حتی اسم کتابهای کنکور و تست‌مان آینده‌سازان بود! از مدرسه تا آشنایان و غیره به ما میگفتند شما آینده کشور را میسازید. شما فرداهای کشور را رقم میزنید. یا آن لحن حماسی که میگفت: «آینده از آن شماست» «کشور مال شماست. این قله‌هائی که گفتم، متعلق به شماست» و ما با صداقت معصومانه خویش باور میکردیم!
ادامه مطلب
یکی از واحدهایی که توی دانشگاه پاس کردم، آموزش و پرورش تطبیقی بود که سیستم های آموزشی کشورهای مختلف دنیا رو از جهات مختلف بررسی میکردیم. روال به این صورت بود که هر گروه دو نفره یک کشور رو انتخاب می کرد و ب ارائه میداد. خب تجربه ی جالبی بود. این که بدونیم اون سر دنیا به چه شکلی درس ها رو آموزش میدن؟ چند ساعت در مدرسه هستن؟ چه درس هایی ارائه میشه ؟ محیط آموزشی به چه شکله ؟ چند روز در هفته به مدرسه میرن ؟ میزان بودجه ای که به وزارت آموزش و پرورش تعلق
طریقت تزویر: روایتی تلخ ازدنیای درویشی
طریقت تزویر: نویسنده ح.کرمی

معرفی:

در همه شهرها آوای آدمهایی که جوان ها را به سمت دین های جدید غیر از
اسلام می خوانند پیچیده و این شده معضل نسل جدید که جذب آدم هایی با آداب و
افکار جدید که ضد اسلام است می شوند .این رمان در بیداری ما اثر زیادی دارد.
بهترین شیوه برخورد با همسر دروغگو چگونه است؟ دروغ در روابط بین فردی، بخصوص در روابط نزدیک مثل رابطه زناشویی می‌تواند آسیب‌های فراوانی را به همراه بیاورد. بیش از هر چیز دروغگویی منجر به احساس بی‌اعتمادی، خشم و آزردگی در میان زوجین می‌شود. افراد با قرار گرفتن در این موقعیت احساس سردرگمی زیادی می‌کنند و نمی‌دانند باید چه رفتاری با همسر دروغگو خود داشته باشند. اگر شما هم با این معضل مواجه هستید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برخورد
چگونه خودمان باشیم ؟ سوالی که از ابتدای دوران بلوغ ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند و تا زمانی که به پاسخ آن نرسند به آرامش درونی دست نمی‌یابند. هر چند صرف دانستن پاسخ کافی نیست و لازم است آن را در زندگی خود به کار ببرید. برای آنکه خودتان باشید در واقع باید اصیل بودن را یاد بگیرید. برخی‌ها به شما می‌گویند «من اصلا نمی‌دانم از زندگی چه می‌خواهم و مجبورم همیشه برای دیگران فیلم بازی کنم». عدم خودشناسی و برای دیگران زندگی کردن، معضل بزرگیست ک
یک بحث داغ در مورد افزایش ظرفیت پزشکی و معضلات دکترا در تلویزیون مطرح شد و یک کارشناس هم که مدرک علوم سیاسی داشتن ( #دکتر مجید حسینی ) حسابی ما پزشکا رو شستن و پهن کردن رو بند رخت ...  خیلی خوبه که به معضل کنکور که بواقع یک معضل بزرگ برای ما هم بود اشاره کردن، ما هم مثل همه از این مسابقه ی پر استرس که برای بعضیا منبع درامد شده گذشتیم. اونقدرا پولدارم نبودم که هی این کلاس و اون کلاس برم بعد از عید روزی ۱۲ تا ۱۳ ساعت درس می خوندم. اونقدرم استرس داشتم و

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   ​

آلودگی هوا معضل کشورهای در حال توسعه
چقدر به آلودگی هوا اهمیت می‌دهید؟ چقدر آلودگی هوا را حس می کنید؟ بدن شما چقدر در برابر آن حساس است؟
شرایط اقلیمی زمین به گونه‌ای پیش می‌رود که امروزه محیط زیست به یکی از چالش برانگیزترین موضوعات برای مردم و دولت‌ها تبدیل شده است. به طوری که شعارهای مرتبط با محیط زیست، جزو . . .

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.
ادامه مطلب...
بوی گیسوی یار می آید
نخل صبرم به بار می آید

چه نشستید؟ مژده ام بدهید
هم قطاران! بهار می آید

به تماشای ما بهار شگرف
با دو چشم خمار می آید

روشناییّ طلعتش سوی
من شب زنده دار می آید

عالم خفته می شود بیدار
بس که داد و هوار می آید

بلبلان مست و عربده خوانان
سر این رهگذار می آید!

سینه جر داده غنچه و در دست
تیزی تیغ و خار می آید!

ماه طلعت برای بار سی ام
بر سر سبزه زار می آید...

فکر ننما که سال نو این بار
با گرانیّ پار می آید

گرچه رویین تن است این
برای سفر و مسافرت به کشورهای خارجی باید در مورد آن کشور اطلاعات دقیقی داشته باشید و با آگاهی نسبت به آن کشور، مسافرت کنید.
پس نیاز هست قبل از سفر درباره آن کشور تحقیق کنید. به عنوان مثال واحد پول آن کشور چیست؟ کدام منطقه و محله برای اقامت مناسب است؟ جاهای دیدنی و صنایع دستی آن کشور و ... . یکی از این موضوعات مهم نحوه ورود به آن کشور است.

ادامه مطلب
سد معابر از مهمترین مسائل سالهای اخیر بسیاری از شهرهای ما بوده و مجموعه اقدامات شهرداریها تاکنون نتوانسته موجب رفع کامل این معضل گردد. اما علت ناکارآمدی روشهای رفع سد معابر چیست و اصولا ریشه سد معبر در اصطلاح شهر شناسی کجاست؟
ادامه مطلب
کنسول کیست؟
 مأموری که کار رسمی او حمایت هم میهنان خود و حفظ منافع آنها در کشور بیگانه می باشد(قنسول ). 
نمایندۀ یک کشور در یکی از شهرهای کشور بیگانه که به کارهای مربوط به اقامت هم وطنانش در آن کشور و نیز کارهای مربوط به اقامت اتباع کشور میزبان در کشور خودش رسیدگی می کند.
نماینده ٔ یک دولت در شهری از کشور بیگانه که موظف است هم میهنانش را تحت حمایت بگیرد و اطلاعات سیاسی و اقتصادی را به دولت خود برساند.
بوی بد دهان به دلیل پوسیدگی دندان‌ها می‌تواند در ارتباطات شما مشکل‌آفرین باشد اما می‌توان با چند اقدام پیشگیرانه از شر این معضل رها شد.

به گزارش : حتی اگر در طول سال هیچ مشکلی در سلامت دهان و دندان خود نداشته باشید، با افزایش دانش خود در مورد علل پوسیدگی دندان می‌توانید از ابتلا به آن‌ها در آینده پیشگیری کنید.
ادامه مطلب
جالبه بدونید از بین تمام کشور های جهان تا حالا فقط ۱۲ کشور بودن که ماهواره خودشونو توسط خودشون  تو فضا قرار دادن و بقیه کشور ها به صورت مشارکتی با روسیه، امریکا، ژاپن یا چین ماهواره ارسال کرده اند. اتحادیه جماهیر شوروی، کره شمالی، امریکا، روسیه، ژاپن، ایران، هند، اسرائیل، اوکراین، فرانسه، چین و انگلستان این دوازده تا کشورن.
کشور گرجستان مانند هر کشور دیگری دارای قدمت و دیرینه و تاریخی می باشد ، که برای مردم آن کشور بسیار مهم است. و به آن ها افتخار می کنند.
آثار تاریخی هر کشور علاوه بر افتخار برای مردم آن کشور و نشان دهنده قدمت و تاریخ آن به سایر کشورها ، می تواند به عنوان منبع درآمدی برای آن کشور باشد.
ادامه مطلب
در صورتی که تصمیم گرفته اید که به یکی از کشور های غیر از ایران برای تحصیل مراجعه کنید بلا شک یکی از مهم ترین تصمیمات خود را در زندگی گرفته اید و لازم است پیش از انکه به این موضوع به صورت اقدام عملی فکر کنید. زیر بم آن را بیشتر بشناسید.
امروز ورود به یک کشور جدید و تحصیل در ان کشور به یک رویای همگانی بدل شده است. اینکه چرا افراد این رویا را در سر می پرورانند به علل زیادی بر می گردد. ولی بلاشک مزایای زیادی را برای تحصیل در یک کشور خارجی می توان در نظ
بهترین شیوه برخورد با همسر دروغگو چگونه است؟ دروغ در روابط بین فردی، بخصوص در روابط نزدیک مثل رابطه زناشویی می‌تواند آسیب‌های فراوانی را به همراه بیاورد. بیش از هر چیز دروغگویی منجر به احساس بی‌اعتمادی، خشم و آزردگی در میان زوجین می‌شود. افراد با قرار گرفتن در این موقعیت احساس سردرگمی زیادی می‌کنند و نمی‌دانند باید چه رفتاری با همسر دروغگو خود داشته باشند. اگر شما هم با این معضل
ادامه مطلب
من سوالی دارم میخوام اعضای فرهیخته و دانای وبلاگ جواب بدن؛
الان مردم چند روزی رفتن مسافرت، همیشه بعد از این داستان تعطیلات تو فضای مجازی نشون میدن که چقدر شمال کشور آشغال ریختن و خراب کردن، و یا میدونن برن میمونن تو ترافیک، با این وجود میرن،و یا مثلا در مورد خانم ها میگن متلک نندازین و این همه فرهنگ سازی در مورد زنان و مسائلی که باهاش درگیرن و شده معضل و یا مثلا یه چیزی کمیاب و گرون میشن هجوم میبرن برای خرید.
و یا بعضی ها تایید میکنن که کارشو

#دکترمجتبی_زینالی_خالدی ، سخنگوی اورژانس کشور  ، در قالب ماموریت عازم کشور چین شدند تا دانشجویان ایرانی که در این کشور مشغول تحصیل هستند را به کشور باز گردانند برای این عزیز آرزوی موفقیت میکنیم و دعا میکنیم سفری بی خطر داشته باشند .
مدت زمانی بود که هر از چند گاهی با خبر ترور نخبگان کشور شوک بزرگی میهنمان را فرا میگرفت... یک روز صبح اخبار روز کشور خبر از حادثه ی هولناکی می داد... ترور یکی دیگر از نخبگان کشور... ولی اینبار داستان برای استان من فرق داشت... 
ادامه مطلب
کیفیت بالای تحصیلات در کشور اوکراین و با توجه به نسبت آن به هزینه ها به ویژه در دانشگاه های دولتی این کشور برای دانش آموز بومی این کشور و همچنین دانش آموزان بین المللی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه بوده است و هر ساله متقاضیان زیادی را جهت تحصیل در این کشور ترغیب می کند.مطالعه در این کشور مزایای متعدد برای دانش آموزان در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد را فراهم می کند. این کشور برای گردشگری و سفر بسیار ارزان است. این کشور دارای ش
کشور کانادا چندین سال است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین کشورهای مهاجر پذیر دنیا به مقصد بسیاری از کارجویان تبدیل شده است. این کشور سالانه در حدود ۲۵۰٬۰۰۰ تازه وارد جدید می‌پذیرد. کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و شهرهای اصلی این کشور از نظر کیفیت زندگی شهرت جهانی دارند. در این مقاله به بررسی دلایلی می‌پردازیم که کانادا را از سایر کشورهای مهاجر پذیر دنیا متمایز می‌کند:
ادامه مطلب
دانمارک (به دانمارکی: Danmark) با نام رسمی پادشاهی دانمارک (به دانمارکی: Kongeriget Danmark) کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است. زبان‌های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان‌های محلی در این کشور رسمیت دارند. واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به منطقه یورو نپیوسته‌است. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند.
ادامه
شرایط اقتصادی با توجه به اوضاع کنونی کمی سخت، و تامین نیاز های ضروری خانواده ها بسیار دشوار تر شده است. در این میان پیدا کردن شغل مناسب برای خانم ها با چالش های بیشتری روبروست. کارورزی های بدون اجرت، ساعات کاری زیاد و حقوق اندک در کنار سیل تحصیل کرده های قدیمی و جوانان جویای کار از جمله موانعی است که پیدا کردن شغل جدید، به ویژه برای خانم ها را دشوار کرده است. البته هر کاری چاره ای دارد و در این مورد، کار در منزل راهگشای معضل بیکاری است.
ادامه م
موی وزدار، خشک و بی جان همیشه یک مشکل شایع بوده است اما این معضل به زودی به پایان خواهد رسید. راه حل شامل درمان های موی گرانقیمت، استفاده از کلاه و روسری یا مقدار زیادی از قرص های مغذی نیست. چند تخم مرغ، روغن، عسل و میوه، تمام چیزهایی هستند که برای به دست آوردن موهایی نرم و زیبا به آنها احتیاج دارید.
ادامه مطلب
10 فیلم برتر کمدی ایران که حداقل باید یکبار ببینید
در این مطلب نگاه مختصری خواهیم داشت به ۱۰ مورد از بهترین فیلم های کمدی ایران در چهار دهه اخیر که ضمن بیان یک معضل اجتماعی مهم، خنده را بر لب مخاطب می آورند.
به خنده وا داشتن انسان پر مشغله امروزی امری مهم و در عین حال بسیار دشوار است و مسلما فیلم سازانی که در ژانر کمدی فعالیت می کنند، به خوبی بر اهمیت این موضوع واقف هستند.
ادامه مطلب
آسیب های اجتماعی و توسعه سید حسن کاظم زادهبخش پنجم
یکی از معضلاتی که مادر معضلات دیگر است نداشتن مهارت های اجتماعی است. 
آموزش و پرورش به ما چه می دهد؟ آیا حرف زدن و زیبا حرف زدن را به ما می آموزد. آیا گوش دادن و کامل گوش دادن را به ما یاد می دهد. 
ما در سالهای تحصیل خود چقدر با تفکر نقادانه و خلاقانه آشنا می شویم. چقدر یاد می گیریم تفکر سیستماتیک و استراتژیک داشته باشیم و بالاتر از همه ی آنها چقدر یاد می گیریم که احساسات خود را مدیریت کنیم. 
این
تحصیل در کشور کانادا یکی از اهداف دانش جویان و دانش آموزان در سرتاسر دنیا است که سالانه آمار قابل توجهی از افراد را روانه این کشور کرده است.شاید شما جزو آن دسته از افرادی باشید که در هدف تحصیلی خود تحصیل در این کشور را داشته باشید. چرا تحصیل در کانادا ؟ شاید بد نباشید بدانید…
ادامه مطلب
یکی از دغدغه های مهم هر پدر و مادری هنگام مهاجرت به خارج از کشور ، تحصیل و آینده فرزندانشان در کشور مورد نظر می باشد. یکی از کشور هایی که همیشه در طول تاریخ تعداد زیادی از مهاجرین ایرانی را پذیرش می کند، ترکیه است.
ادامه مطلب
فرانسه وسیع ترین کشور قاره اروپاست که با کشورهای بلژیک ، آلمان ، سوییس و ایتالیا همسایه است . پاریس پر جمعیت ترین شهر این کشور است .
صنایع فلزکاری ، ماشین‌آلات ، شیمیایی ، هواپیماسازی ،  جنگ‌افزار و …. در این کشور معروف است .
از نظر آب و هوایی نیز این کشور یکی از برترین کشورها می باشد که داشتن چهار فصل سال در این کشور باعث می شود افراد زیادی علاقه داشته باشند که در این کشور سکونت داشته باشند .
زبان رسمی مردم این کشور زبان فرانسه است . برای داشت
یک مرد خوب، این اشتباهات را نمی‌کند_هرگز از ظاهرتان ایراد نمی‌گیرد«اگر موهایت فقط کمی بلندتر بود»، «اگر می‌توانستی چند کیلو وزن کم کنی»، «اگر بلد بودی بهتر آرایش کنی» و ...، چیز‌هایی هستند که یک مرد خوب هرگز به زبان نمی‌آورد و ظاهرتان را جوری قضاوت نمی‌کند که احساس بدی نسبت به خودتان به شما بدهد_هرگز به حریم خصوصی‌تان حمله ور نمی‌شود_هرگز ناامیدتان نمی‌کند_هرگز کاری نمی‌کند احساس کنید اولویت او نیستید_هرگز این احساس را به شما نمی‌ده
صادرات منصفانه
صادرات یکی از دغدغه های اصلی جوامع توسعه یافته و درحال توسعه میباشد، که در این امر متاسفانه با توجه به قابلیت بسیار بالا در این حوزه، استراتژیها در جهت خلاف عمل کرده و از پتانسیل بالقوه موجود در کشور به دلیل نگاه اشتباه تصمیم گیران خلاف واقع عمل گردیده است.
صادرات منصفانه به زبان عام به مفهوم صادرات مازاد و یا غیر استراتژیک کالا و خدمات میباشد، که با توجه به وجود رانت و بسیاری دلایل دیگر به صادرات غیرمنصفانه تبدیل گردیده است
علت روشن نشدن گوشی هوآوی
گاهی ممکن است با یک صفحه سیاه در گوشی هوآوی خود مواجه شویم و پس از تلاش­های بسیار هیچ راه حلی برای تعمیر آن پیدا نکنیم. سوالی که ممکن است ذهن همه ما را درگیر کند، این است که در چنین حالتی چه باید کرد؟

گوشی­های اندروید از جمله هوآوی گاهی اوقات ممکن است به دلیل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری که دارد با معضل روشن نشدن صفحه گوشی مواجه شود، اما این مسئله با چند روش ساده قابل حل می­باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا به روش­
شرکت نوین سازان پاسارگاد نمایندگی انحصاری مجموعه فنی و مهندسی حافظان حریم سپاهان در سراسر کشور و تمام استان ها با اریه محصولات با برند اوژن و تولید داخلی کشور و همچنین بزرگترین وارد کننده انواع برندهای فک ,فادینی,بتا,سیماران , کامه و سایر برندهای مطرح جهان.
ارایه ۲ سال گارانتی تعویض محصول و ۱۵ سال خدمات پس از فروش روی تمامی محصولات برند اوژن.
فروش راه بند در سراسر کشور
فروش راهبند در سراسر کشور
فروش گیت در سراسر کشور
فروش راه بند هیدرولیکی د
شرکت نوین سازان پاسارگاد نمایندگی انحصاری مجموعه فنی و مهندسی حافظان حریم سپاهان در سراسر کشور و تمام استان ها با اریه محصولات با برند اوژن و تولید داخلی کشور و همچنین بزرگترین وارد کننده انواع برندهای فک ,فادینی,بتا,سیماران , کامه و سایر برندهای مطرح جهان.
ارایه ۲ سال گارانتی تعویض محصول و ۱۵ سال خدمات پس از فروش روی تمامی محصولات برند اوژن.
فروش راه بند در سراسر کشور
فروش راهبند در سراسر کشور
فروش گیت در سراسر کشور
فروش راه بند هیدرولیکی د
به پیر به پیغمبر اوضاع قم آرام است. یعنی از اول هم آرام بود. اینجا اصلا اتفاقی نیفتاد. نه شورشی نه آشوبی نه تجمعی. همه یک ناچ ناچی زیر لب گفتند و بر مسببین گرانی لعنتی فرستادند و مسئولان را هم حواله دادند به تیر غیب. همین. دیگر خبری نیست.
البته به گفته آقای امیرآبادی نماینده قم، هفته های قبل این شهر شاهد خودسوزی یک فرزند شهید و چهار جانباز مقابل بنیاد شهید قم بود که به نظر با توجه به گرانی قیمت بنزین، این معضل هم خود به خود حل شده است. رییس بنیاد
تمیز کردن صفحه نمایش تلفن‌های همراه، تبلت و پخش کننده‌های صوتی و تصویری برای افزایش طول عمر و زیبا جلوه کردن آن ضروری است. لکه‌ها و یا اثر انگشتان دست در اثر استفاده از صفحه نمایش لمسی، برروی آن حک می‌شود و تمیز نگه داشتن آن با استفاده از مواد شیمیایی و یا محلول‌های موجود کمی خطرناک و هزینه‌بر به نظر می‌رسد. پس چاره چیست؟! بیایید امروز باهم یاد بگیریم چگونه لکه‌های موجود برروی صفحه نمایش موبایل و تبلت را به آسانی پاک کرده و صفحه نمایش ل
پیشتر روزنامه تایوانی «ساوث چاینا مورنیگ پست» نوشته بود، کلیه مسافرانی که از کشورهای ایران، ژاپن، کره جنوبی و ایتالیا به چین سفر کنند، به مدت ۱۴ روز قرنطینه خواهند شد.
ایران، ایتالیا و کره جنوبی پس از چین بیشترین آمار مبتلا به ویروس کرونا و فوت ناشی از آن را داشته‌اند، ویروسی که منشا آن شهر ووهان چین بوده و اکنون به یک معضل جهانی منجر شده است.
ویروس کرونا تا روز سه‌شنبه بیش از بیش از سه هزار و صد قربانی گرفته که دو هزار و ۹۴۵ مورد آن مربوط به
10 کشور که قدبلندترین و قدکوتاه ترین مردم جهان را دارند
در اینبخش با 10 کشور کـه قدبلندترین و قدکوتاه ترین مردم جهان را دارند، آشنا می‌شویم. جدول میانگین قد کشورها طبق معمول یک جدول ثابت اسـت، اقلیم و سبک تغذیه و زندگی در رشد قد ملت ها تاثیر دارد، بسته بـه نوع اقلیم ها در مدت زمان طولانی حتی نژاد انسان نیز دستخوش تغییر می‌شود. در ادامه این مطلب ابتدا 10 کشور قدبلند و سپس با 10 کشور قدکوتاه آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

ایسلند

ادامه مط
کوراسائو یک کشور جزیره ای کوچک است که می توانید با آن در مرکز قاره آمریکا و در حوزه دریای کارائیب آشنا شوید. سرشماری های انجام شده نشان می دهد که این کشور جمعیتی در حدود 142 هزار نفر دارد. از ویلمستاد به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر این کشور یاد می شود. واحد پول رسمی کوراسائو گیلدر آنتیل هلند بوده و مردمش به زبان هلندی و انگلیسی صحبت می کنند. جالب است بدانید که جزیره کوراسائو تحت حاکمیت کشور هلند قرار دارد. اگر دوست دارید با مهم ترین جاذبه های
دانمارک (به دانمارکی: Danmark) با نام رسمی پادشاهی دانمارک (به دانمارکی: Kongeriget Danmark) کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است. زبان‌های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان‌های محلی در این کشور رسمیت دارند. واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به منطقه یورو نپیوسته‌است. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند.

ادامه
محوطه سازی چیست
محوطه سازی چیست:آیا معیار های مشخصی برای محوطه سازی وجود دارد: آیا استاندارد های مشخصی برای Landscaping وجود دارد:ترجمه مصطلح واژه انگلیسی Landscaping "محوطه سازی" است. البته برخی معتقداند "معماری منظر" ترجمه بهتری برای این واژه است. به هرشکل محوطه سازی یا معماری منظر عبارت است از نحوه قرار دادن و استفاده از المان های مورد نیاز در یک فضا یا به عبارت دیگر نحوه تلفیق و استفاده عناصر گوناگون  در یک فضا. هدف ظاهری محوطه سازی تزئین و ساماندهی
یک سفارت نمایندگی دیپلماتیک دولت یک کشور در یک کشور دیگر است.سفارت، پیام های دولت محلی را به دولت کشور میزبان و بالعکس منتقل می کند.هر سفارت، دولت خود را در مورد رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی و دیگر رویدادهای مهم در کشور میزبان اعلام می کند؛
ادامه مطلب
سلامت و سبک زندگی/ 22
بارها در مقالات و نقدهایم به حدیثی از پیامبر اکرم (صلّی الله علیه و آله) اشاره کردم که می فرماید «خداوند تعالی دوست دارد که هرگاه فردی از شما کاری می کند آن را محکم (و بی‌عیب) انجام دهد.»(1)
محکم کاری در هر تصمیمی اقتضا می کند که عواقب آن تصمیم را بسنجیم و برای آن تدبیر کنیم.
یک تصمیم اقتصادی مهم مثل سهمیه بندی بنزین - آن هم به صورت ناگهانی و پس از 6 سال تعطیلی این طرح و همچنین علی رغم وعده عدم اجرای آن تا پایان سال-، تصمیمی نیست
بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور می‌رساند که براساس هماهنگی های اولیه به عمل آمده با دستگاه های اجرایی متقاضی جذب نیرو، هفتمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در نیمه دوم آبان ماه سال ۱۳۹۸ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد و برهمین اساس ثبت نام از متقاضیان آزمون یادشده در اواخر شهریورماه سال جاری ازطریق سایت سازمان سنجش
سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش مبتلایان به کووید19 در کشور به 23049 نفر، فوت 1812 نفر و بهبودی 8376 نفر از بیماران خبر داد.
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: براساس یافته‌های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز تا امروز، 1411 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان قطعی به کووید19 در کشور شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به 23049 نفر رسید.
وی اضافه کرد: خوشبختانه 8376 نفر از بیماران کووید19 در کشور بهبود یافت
کشور سنگاپور کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا می باشد که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور سنگاپور را میزبانی می کند. سنگاپور کشوری متمول و توانگر به حساب می آید و در بین کشورهای آسیایی کشوری گران محسوب می شود. کشور سنگاپور با کشورهای اندونزی و مالزی مرز مشترک دارد. مساحت کلی این کشور در حدود 720 کیلومتر بوده و جمعیت آن طبق سرشماری های انجام گرفته، تقریبا 5 میلیون نفر تخمین زده شده است. قابل توجه گردشگران تور سنگاپور، واحد پول این کشور دلار سنگا
فایل صوتی 

سخنان دکتر #فرشاد_مومنی

سخنران |#عدالت و شهید #بهشتی

برنامه مصیر 

به مناسبت سالروز شهادت دکتر آیت الله بهشتی

چرا عدالت عنصر کلیدی در شخصیت شهید بهشتی است؟!

چرا جامعه به اندیشه های شهید بهشتی نیازمند است؟!

دکتر #مومنی : با بازگشت به تفکرات شهید بهشتی می‌توان مشکلات و معضل‌های کشور را شناسایی و راه برون رفت از آنان را پیدا کرد و به نظر من الان هیچ عنصری به اندازه اندیشه‌های شهید بهشتی توان این را ندارد که ما را از مشکلات
آدمهای توی این کشور،
و مخصوصا ایرانیهای این کشور رو،
بیشتر درگیر اثبات اینکه: تنها نیستن (ولی هستن)، دلتنگ نیستن (ولی هستن)، خوشگل هستن، وایت هستن، جذاب هستن، کار مهمی میکنن، برای این مملکت مهم هستن، دوست های زیادی دارن، افسرده نیستن، و... یافتم.

نگران آدمهای این کشور هستم.

کتاب اژدها به همت انتشارات لوح سبز چاپ شد.
کتاب مهار اژدها، پاسخی است به سؤالات مهم درباره معضل «خود ارضائی» یا به تعبیر فقهی « استمناء»؛
هنجاری که متاسفانه در بین نوجوانان و جوانان و برخی بزرگسالان شایع است و تبعات ناگوار آن، روح و  روان و زندگی آنان را تحت الشعاع قرار داده است.
ارائه راهکار برون رفت از این هنجار، از ویژگی های مهم این کتاب است.
 نویسنده محترم تلاش کرده برای خروج از این بحران، با روش های ساده و علمی، راهنمایی هایی را
 پیش روی
نهم دی در راه است ،روزی که رهبری معظم در وصف آن فرمود "نهم دی هم در تاریخ ماندگارشد" .
 نهم دی معیار انقلابی ماندن است ،چه بَسا کَسا! که در 22بهمن 57 انقلابی بودند در خط مقدم مبارزه با ظلم قرار داشتند اما زرق و برق دنیا آنها را فریفت و برای رسیدن به قدرت،  پیشینه ی انقلابی خود را به ثمن بخش فروختند و به قانون  و نهادهای قانونی تمکین نکردند و از مردم جدا شدند.
تمکین به قانون اساسی و حل مشکل در درون خانه ، اولین نشانه بلوغ فکری و شهروندی است ،کسانی که
عمر خیلی خیلی زود میگذره ها!
انگار دیروز بود اومدم این کشور و اینجوری چمدون هام رو گذاشتم کنار تختم.
یادمه سرم بردم زیر پتو
کلی گریه کردم
و گفتم چرا اومدی این کشور؟!
ریختن؟
البته هنوز هم اعتقاد دارم که من متعلق به این کشور نیستم. و برای همینم هست که دارم میرم ازینجا. نه که بد باشه نه، تا وقتی میرم که بتونم جایی که واقعا بهش تعلق دارم رو پیدا کنم. اینجا وگرنه کشور خوبیه.
با اینکه بسیار دوست داشتنی هست و بسیار زیبا. و با مردم خوب.
ولی جالبه کار دنیا.
[contact_info title= "اهمیت گردشگری بر اقتصاد کشور "] 
اقتصاد گردشگری
گردشگری نقش بسزایی در توسعه و کسب در آمد در آن کشور داد و می توان یک از منابع اقتصادی دانست . باید گفت گردشگری بخش مهمی از اقتصاد است و درآمدی که از این طریق کسب می شود می تواند به تمام افراد آن منطقه کمک کند به عبارت دیگر مبلغی که گردشگران در یک کشور هزینه می کنند درآمد صنعت گردشگری آن کشور می باشد . مردم برای داشتن روزهای غیر روتینگ زندگی ، سفر و گردشگری را انتخاب می کنند تا هم به دانش
بهترین عطر زنانهرایحه و ادکلنچگونه رایحه گزینش کنیم؟     نظر هامعرفی شایسته ترین طریق ها برای خرید و تعیین بوخرید و گزینش بو یک کدام از وسیع ترین معضل هاست.تفاوت بوی عطرها در حین خرید و بعد از به کارگیری یکی وسیع ترین عوارض این معضل میباشد. ولی می اقتدار با رعایت نکاتی در انتخابی بهتر و رضایت بخش خیس را تجربه کرد. پیرو نگاهی به‌این نکات می اندازیم.
۱-صبح ها رایحه بخریدبامداد جستجوی خویش را ابتدا نمائید. فروشنده ی رایحه، روجا داو می‌گوید: «خ
پربارش‌ترین و کم‌بارش‌ترین استان‌های کشور+جدول
استان سیستان و بلوچستان با 87 میلیمتر بارش کم‌بارش‌ترین استان کشور بوده و تنها استانی است که زیر 100 میلیمتر بارش در سال آبی جاری داشته است.

به گزارش ندای زرند، بررسی آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد که در 206 روز ابتدایی سال آبی جاری (اول مهرماه 97 تا عصر روز بیست‌وهفتم فروردین‌ماه 98) مجموع بارش‌های کشور به 308.2 میلیمتر رسیده است.

در این مدت، برخی است
مفضل گوید امام صادق ع بمن فرمود. ای مفضل انچه بتو میگویم بشنو وبدانکه خق است انجام ده و به برآدران بزرگوارت خبر ده عرضکردم برادران بزرگوارم کیانندفرمود کسنیکه  درروآساختن حوایج براد ا من خود رغبت دارندسپس فرمودهر کس بک حاجت برادر مومن خودرا روا% کند خدای عروجل روز قیامت صد هزار حاجتاورارواکند که نخستین انهابهشت باشد و دیگرش. انکه خویشان واشنایان وبرادرانش را اگرتاصبی نباشد ببهشت بردو. رسم  مفضل این بود که چون از بکی از براد ر انش در خواست
حرفی که افراد نادان را سوزاند وباید میسوختتند ولی مفهوم حرف چیست؟اینکه افرادی که معتقد نیستند باید قوانین حاکمیت را رعایت کنند ویا اینکه اگر نمیتوانند از کشور بروند. این حرف تمام کشورهاست بحث ایران نیست. یا باید قوانین و قواعد اون کشور را رعایت کنی ویا اینکه اصلا از کشور اخراجی اما متاسفانه یک مشت بی سواد بی حیا بی عفت بی درک میاند وبه ایشون هر توهینی میکنند
حرفی که افراد نادان را سوزاند وباید میسوختتند ولی مفهوم حرف چیست؟اینکه افرادی که معتقد نیستند باید قوانین حاکمیت را رعایت کنند ویا اینکه اگر نمیتوانند از کشور بروند. این حرف تمام کشورهاست بحث ایران نیست. یا باید قوانین و قواعد اون کشور را رعایت کنی ویا اینکه اصلا از کشور اخراجی اما متاسفانه یک مشت بی سواد بی حیا بی عفت بی درک میاند وبه ایشون هر توهینی میکنند
دکتر نسرین امیدوار عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی طی گفتگویی توضیحات مفیدی را درباره بیماری چاقی ارائه داده است و توصیه های ارزشمندی را در جهت حل این معضل بیان نموده است.
 متخصصین تغذیه معیار توده بدنی با فرمول وزن به کیلوگرم تقسیم بر قد بر حسب متر به توان دو را به عنوان شاخصی قابل اندازه گیری معرفی کرده اند. طبق عدد بدست آمده شخص متوجه می شود که از لحاظ وزنی نرمال است یا اضافه وزن دارد. از آنجاییکه احتمال ابتلای افرادی که دچار اضافه وزن هس
خشونت یکی از آسیب‌هایی است که دانش‌آموزان با آن روبرو هستند که برخی از علل این خشونت‌ها ناشی از مشکلات خانوادگی است و والدین در شکل‌گیری خشونت در دانش‌آموزان نقش دارند البته به اعتقاد کارشناسان ناکامی در دوران کودکی هم می‌تواند علت بروز خشونت در دوران دانش‌آموزی باشد.
به گزارش ایسنا، اما زمانی‌که از آسیب خشونت صحبت می‌شود ناخوداگاه به سوی آن می‌رویم که این معضل مختص جوانان و بزرگترهاست اما متأسفانه پس از بررسی‌ها شاهد آن هستیم که
هرگاه از شعب مختلف دیوان عالی کشور یا دادگاهها نسبت به موارد مشابه، اعم از حقوقی، کیفری و امور حسبی، با استنباط متفاوت از قوانین، آراء مختلفی صادر شود، رئیس دیوان عالی کشور یا دادستان کل کشور، به هر طریق که آگاه شوند، مکلفند نظر هیات عمومی دیوان عالی کشور را به منظور ایجاد وحدت رویه درخواست کنند. هر یک از قضات شعب دیوان عالی کشور یا دادگاهها یا دادستانها یا وکلای دادگستری نیز می توانند با ذکر دلیل از طریق رئیس دیوان عالی کشور یا دادستان کل
مهر محمدی، محمود.
(1367). "جایگاه تحقیق در آموزش و پرورش" تعلیم و تربیت - شماره 15 و 16
صفحه 7 تا 9
مهر محمدی، محمود.
(1367) الگوهای طراحی برنامه درسی" تعلیم و تربیت، شماره 15 و 16 صفحه 10 تا
28
مهر محمدی، محمود.
(1368) "بیسوادی یک معضل بین المللی" تعلیم و تربیت - شماره 20 صفحه - 7
تا 10
مهر محمدی، محمود.
(1368 ) "تکنولوژی آموزشی ابزاری مؤثر در خدمت تغییر نظام" تعلیم و تربیت،
شماره 19 ،صفحه 7 تا 10
دانشجویانی مشمول دارای معافیت تحصیلی که در اربعین حسینی قصد خروج از کشور را دارند می توانند با ثبت درخواست خود در سامانه اینترنتی در بازه زمانی 7 مهرماه لغایت 3 آبان ماه، بدون وثیقه و ضمانت نامه بانکی مجوز خروج از کشور را اخذ نمایند.
آموزش بورک گوشت فینگرفود : بورک گوشت یک غذای فینگر فودی خوشمزه و از دسته ی فینگر فود های گرم می باشد . بورک در بین مردمان کشور ترکیه بسیار محبوبیت دارد و مردم این کشور از این غذا برای مهمانی ها در کنار غذای اصلی شان استفاده می کنند .فینگر فودی از ترکیب گوشت ، جعفری ، قارچ و پنیر پیتزاست که در خمیر نازکی رول شده است. پیشینه بورک به کشور ترکیه‌ بر می گردد ، که از غذا های معروف و اعیانی این کشور بوده است .
ادامه مطلب
 اسم های عجیب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها
باشگاه خبرنگاران:اسامی عجیب و غریب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها به مرحله ای رسیده که تا زمان خوردن آن متوجه نمی شوید چه چیزی سفارش داده اید.

در حالی که به تازگی و بعد از تلاش های فراوان، تحقیقات درباره تفاوت «موکا»، «اسپرسو»، «قهوه ترک» و «قهوه فرانسه» به پایان رسیده بود، با معضل جدیدی روبه رو شدم و آن «دمنوش دلبر»، «نوای سحرآمیز»، «باغ وحش شیشه ای»، «در انتظار گودو» و ... در منو های جدید بعض
اسم های عجیب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها
باشگاه خبرنگاران:اسامی عجیب و غریب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها به مرحله ای رسیده که تا زمان خوردن آن متوجه نمی شوید چه چیزی سفارش داده اید.

در حالی که به تازگی و بعد از تلاش های فراوان، تحقیقات درباره تفاوت «موکا»، «اسپرسو»، «قهوه ترک» و «قهوه فرانسه» به پایان رسیده بود، با معضل جدیدی روبه رو شدم و آن «دمنوش دلبر»، «نوای سحرآمیز»، «باغ وحش شیشه ای»، «در انتظار گودو» و ... در منو های جدید بعضی
حاشیه نشینی
از پیامدهای صنعتی شدن و شهرنشینی شتابان، می‌توان به پدیده حاشیه نشینی و سکونت گاه‏‌‌های غیررسمی اشاره کرد.حاشیه نشینی
شهری که شاید همزاد شهر و شهرنشینی باشد، در شرایط امروزین ابعادبزرگ تری
یافته و یکی از مسایل مهم کشورها، به ویژه کشورهای کمتر توسعه یافته، محسوب
می‌شود.یکی از مسایل مهمی که حاشیه نشینی برای شهر‏‌‌های بزرگ فراهم آورده است تهدید امنیت انسان‏‌ها می‌باشد.درمحلات
حاشیه نشین نرخ جرایم و بزهکاری به علت تراک
خشکسالی یک احساس غریب نیست واقعیتی است که بیش از نیمی از جهان با آن روبروست و همه براین باورند که امسال باید با تشنگی دست و پنجه نرم کنند و همه باید با اراده جمعی و همیشگی خود آماده نبردی سنگین با خشکسالی و کم آبی باشند .در شرایط کنونی نیمی از کشور ( 15 استان ) در معرض خطر شدید خشکسالی قرار دارند و در حال حاضر نشانه های اولیه خشکسالی در آنها حادث شده است اثرات کشنده خشکسالی بیشتر روی آن دسته از محصولاتی که وابستگی شدیدتری به بارندگی دارند نمایان
⭕️شناسایی ۱۲۲۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ مجموع تست تشخیصی کرونا در کشور از مرز ۵۰۰ هزار تست گذشت
جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:
از دیروز تا امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۲۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۸۶۴۷ نفر رسید.
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.
مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۲۷۷ نفر رسید.
خوشبختانه تا کنون ۷۹۳۹۷ نفر
شرکت نوین سازان پاسارگاد نمایندگی رسمی شرکت دانش بنیان حافظان حریم سپاهان فعال در زمینه ی طراحی و تولید و فروش انواع راه بند در سراسر کشور. فروش انواع راه بند هیدرولیکی و الکترومکانیکی با ارایه ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۵ سال خدمات پس از فروش .
نمایندگی رسمی سیماران , بتا, فک , فادینی, کامه و سایر برندهای مطرح جهان.
فروش انواع راه بند هیدرولیکی در سراسر کشور
فروش انواع راه بند بولارد در سراسر کشور
فروش انواع راه بند آکاردءونی در سراسر کشور
فروش ا
ایمپلنت آمریکایی
کشور آمریکا شاید فعال ترین کشور در زمینه ساخت قطعات ایمپلنت باشد. که
بسیار جدی و منسجم در این زمینه پیش می رود. از همین رو در این مقاله هم به
عنوان پیشرو از این کشور شروع نمودیم برای معرفی کشور ها و برند های
سازنده ایمپلنت دندان.

ادامه مطلب
تحصیل در کشور نروژ فرصتی فوق العاده در باب مهاجرت به یکی از 10 کشور برتر اتحادیه اروپا می باشد. تحصیل در نروژ با استانداردهای علمی بالا و روش های نوین تدریس نیز شناخته شده است. امکان تحصیل به زبان انگلیسی در طیف وسیعی از رشته ها از سایر مزیت های این کشور در خصوص تحصیلات عالی محسوب می گردد. برخورداری از فرصت شغلی نروژ با تحصیل از جمله مواردی است که خصوص بازار کاری این کشور حائز اهمیت می باشد. میزان نرخ بیکاری 3.9% این کشور گویا بازار کار در کشور ن
قوانین عجیبی در کشور‌های مختلف جهان وجود دارد که برخی از آن‌ها به قدری قدیمی شده‌اند که معمولا کسی مرتکب آن نمی‌شود و حتی قانون‌گذاران نیز ممکن است اطلاعچندانی درباره آن‌ها نداشته باشند. با این حال، این قوانین همچنان در ساختار قضایی برخی کشور‌ها جای دارند.
در این مطلب با قوانین عجیب در کشور‌های مختلف جهان آشنا می‌شویم.
فیلیپین

ادامه مطلب

پایتخت کشور آلمان
برلین Berlin پایتخت کشور آلمان و بزرگ‌ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است که یک شهر ایالتی است و از نظر تاریخی مهم‌ترین ایالت آلمان است و با توجه به اسناد قدیمی از مراکز مهم راه‌های اصلی تجارت در اروپا بوده‌است.
یک سوم شهر برلین از جنگل، پارک، باغ، رود، کانال و دریاچه تشکیل شده‌است.
اسناد اولیه قرن سیزدهم میلادی نشان می‌دهد که این شهر از مراکز مهم راه‌های اصلی تجارت در اروپا بوده‌است.

ادامه مط

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها